YOURFIRM - Založení a prodej obchodních společností, virtuální sídlo

Poskytnutí sídla

Poskytnutí sídla společnosti (sídlo firmy) již za 99,– Kč měsíčně! 

Virtuální kancelář

Kancelář v centru Prahy je hodně drahá, s našimi službami ušetříte tisíce!

Nejlevnější založení

 • Nejlevnější založení s.r.o. na trhu a nejlevnější prodej ready made společnosti!
  S námi můžete založit s.r.o. pouze za cenu zákonných poplatků. Ready made s.r.o. s využitím poskytnutí sídla firmy u nás získáte rovněž za bezkonkurenční ceny. Našli jste u konkurence výhodnější cenu? Zavolejte nám a získáte Vaši společnost za tuto cenu a to s dalšími bonusy. Založit společnost s námi je snadné. Neváhejte založit firmu právě s námi.

Volné živnosti zdarma

 • Volné živnosti v ceně
  Na rozdíl od konkurence všechny naše READY MADE společnosti mají hned při svém vzniku založené volné živnosti, bez kterých se při svém podnikání obvykle neobejdete. Ready made společnost je tak připravena k okamžitému využití. Úskalím většiny konkurenčních firem je skutečnost, že u prodávané společnosti zapisuje do obchodního rejstříku jen tzv. správu a pronájem nemovitostí. Následně tyto konkurenční společnosti zapisují s nutnou časovou prodlevou (jeden až dva týdny) za nemalý příplatek volné živnosti.

Nejvýhodnější cena

 • Nejýhodnější cena na trhu
  Snažíme se poskytovat naše služby za co možná nejvýhodnějších podmínek. Proto odmítáme jakékoliv skryté poplatky a poskytovaná služba je klientům garantována s veškerým nezbytným servisem. Založení společnosti na klíč (s.r.o. i a.s.) stejně jako prodej ready made společnosti nabízíme za nejvýhodnější na trhu. Toto platí i pro založení a vznik obchodní společnosti.

Komplexnost služeb

 • Komplexnost a erudovanost poskytovaných služeb
  Naší přední výhodou jsou kvalifikovaní lidé garantující poskytované služby. Ať už se rozhodnete pro založení s.r.o. nebo jen změnu sídla bude se Vám věnovat právník specializovaný na danou problematiku. Právní garance správnosti a čistoty veškerých kroků je zajištěna. Nejenom že tak je zajištěna právní bezvadnost, ale zároveň veškeré nejasné záležitosti Vám budou s veškerou odborností a pečlivostí osvětleny. Snažíme se o co možná nejkomplexnější služby garantované našimiodborníky. Například si můžete u nás založit s.r.o., vyřídit sídlo firmy, zajistit virtuální kancelář a využít našeho daňového poradce.

Ready made DPH

 • Ready made plátce DPH – společnost již jako plátce DPH!
  Naše nabídka ready made společností rovněž obsahuje ready made společnosti již přihlášené a registrované k DPH. Firma registrovaná k DPH nemusí již procházet zdlouhavým procesem registrace DPH a je tak připravena okamžitě fakturovat jako plátce DPH. Readymade DPH obchodní společnost Vám ušetří mnoho starostí a času. Případně Vám vyřídíme registraci rovněž při založení nové společnosti.

Prestižní adresa

 • Sídlo firmy v Praze na prestižní adresy: RŮŽOVÁ 1, PRAHA 1
  V rámci služeb poskytnutí sídla s námi můžete získat sídlo firmy (adresu firmy) na prestižních adresách jako je Růžová, Platnéřská, atd. Služby virtuální kanceláře využívají právě podnikatelé, kteří nepotřebují svoji kamennou provozovnu a upřednostňují sídlo firmy v Praze. V Případě zájmu je samozřejmostí příjem poštovních zásilek a následné předání klientovi. Naše smlouva o poskytnutí sídla je jednoduchá a přehledná.

Garance rychlosti

 • Garance rychlého poskytnutí služeb
  S ohledem na skutečnost, že veškeré služby jsou poskytovány odborníky mající praktické bohaté zkušenosti, tak si jako jediní na trhu můžeme dovolit ručit vrácením odměny za poskytované služby. Tato garance platí i pro založení obchodní společnosti.
Naši partneři

advokatni-kancelare-ruzova    webmotion mpulogo50mmoz dk-2