Naše služby

Založení společnosti

Neztrácejte čas se zakládáním společnosti na míru a přenechejte Vaše starosti odborníků v oboru – právníkům, kteří nejenom provedou věškeré nezbytné úkony vedoucí k úspěšnému vzniku společnosti, ale rovněž Vám pomohou zvolit tu nejvhodnější právní formu pro Vaše podnikání.

Prodej společnosti

V případě že potřebujete okamžitě začít podnikat prostřednictvím obchodní společnosti, je právě pro Vás vhodná koupě tzv. ready made společností. Pod novou společností můžete tak odstartovat své podnikání okamžitě a bez zbytečné finanční zátěže v podobě splacení základního kapitálu.

Poskytnutí sídla

Pokud se klient rozhodne využít našich služeb poskytnuté sídla má jistotu, že se nebude jednat o žádnou virtuální kancelář bez administrativní podpory. Na každé poskytované obchodní adrese jsou automaticky naplněny všechny podmínky, kterými obecně závazné předpisy sídlo společnosti vymezují.

Virtuální kancelář

Zajišťujeme veškeré administrativní potřeby a tím Vám ulehčí podnikání a nabídne něco víc, než jen adresu do obchodního rejstříku. S námi máte jistotu, že se nebude jednat o žádnou virtuální kancelář bez administrativní podpory.
Naši partneři

advokatni-kancelare-ruzova    webmotion mpulogo50mmoz dk-2