Prodej a.s., READY MADE a.s. (akciové společnosti) za konečných 52.900,- Kč

Ready made akciová společnost je založená a.s. určená výhradě k prodeji koncovému zákazníkovi. Ready made as je připravena pro Vás k prodeji! Je zapsaná v OR, má své IČO, nikdy nepodnikala a má tak 100% garanci bezdlužnosti. Proto se někdy nazývá jako hotová společnost nebo předzaložená společnost.

Námi nabízené akciové společnosti na prodej READY MADE a.s. mají vždy zcela splacený základní kapitál akciové společnosti. Akciové společnosti mají splacený základní kapitál ve výši 2 miliony Kč. Oproti založení akciové společnosti na míru nemusíte tyto finanční prostředky skládat vy, neboť toto jsme již učinili při založení Vaší ready made as my. Tato skutečnost patří mezi hlavní přednosti ready made a.s. Samozřejmostí zůstává, že ready made akciová společnost na prodej připravená od nás má již vyřízené volné živnosti. Konkurenční společnosti často nabízejí dodatečné vyřízení volných živností za další poplatek. Mimo ztráty peněz takovýto způsob představuje další časovou prodlevu. Nabízet ready made a.s. na prodej bez registrovaných volných živností by bylo v přímém rozporu s naší filozofií poskytovat komplexní služby bez skrytých poplatků. Navíc byste nemohli s takovouto společností podnikat okamžitě po převodu akcií.

Akciová společnost ready made představuje nejvýhodnější způsob pořízení nové a.s., a to zejména pro jeho rychlost a dostupnost.

READY MADE a.s. za 52.900,– Kč

Námi nabízené READY MADE as obsahují všechno co mají. Na základě smlouvy o převodu akcií obdržíte kompletně zařízenou ready made akciovou společnost.

V ceně READY MADE a.s. obdržíte následující služby:

  • uspořádání a organizace valné hromady a volba nových členů představenstva a dozorčí rady akciové společnosti
  • ověření potřebných listin a podpisů
  • soudní poplatek za zápis změn souvisejících s prodejem a.s. do obchodního rejstříku
  • vyřízení volných živnosti
  • změna sídla
  • garance zápisu změn do obchodního rejstříku při prodeji a.s.
  • převod cenných papírů – akcií společnosti
  • výpis z živnostenského rejstříku a výpis z katastru nemovitostí
  • přihlášení společnosti k dani z příjmu
  • garance 100% bezdlužnosti prodávané ready made a.s.

Seznam našich ready made akciových společností je možno stáhnout zde: seznam ready made společnosti as.

Prodej ready made společností a.s. na počkání

Prodej firmy a.s. respektive prodej 100% akcií převáděné ready made a.s. představuje nejrychlejší způsob podnikání prostřednictvím právnické osoby – firmy a.s. V rámci převodu firmy ready made as pro Vás okamžitě zajistíme veškeré nezbytné záležitosti pro úspěšný prodej firmy a.s. Jedná se zejména o svolání a organizaci valné hromady, odvolání a jmenování členů představenstva a dozorčí rady, případnou změnu názvu a sídla společnosti.

Neváhejte využít znalostí a zkušeností našich odborníků při prodeji ready made as a diskutejte s nimi veškeré aspekty podnikání pod Vaši novou firmou.

Další obecné informace o ready made akciové společnosti a jejím převodu si přečtěte v sekci akciová společnost nebo raději se obraťte přímo na nás 800 667 777.

Pokud uvažujete o záměru koupit a.s., tak ready made akciová společnost na prodej od yourfirm.cz je pro Vás ideálním řešením. Naši specialisté – advokátidaňoví poradci garantují právní bezvadnost a rychlost převodu ready made akciová společnost na prodej. Prodej akciové společnosti Praha -ready made a.s. Praha pro Vás zajistíme jakmile si s našimi odborníky vyjasníte Vaše představy.

Konec anonymních akcií

Jak známo, tak od 30.6.2013 došlo na základě zákona o některých opatřeních ke zvýšení transparentnosti akciových společností ke zrušení tzv. anonymních akcí, za které byly považovány akcie na majitele vydané v listinné formě. Tímto způsobem bylo možné v ready made a.s. zajistit svým akcionářům anonymitu vlastnictví a podnikání. Dosavadní právní úprava nevylučuje užití akcie na majitele, ale vydávat je lze pouze v zaknihované formě či jako akcie imobilizované. Avšak tyto akcie jsou vždy uloženy u depositáře cenných papírů, kterému je nutné poskytnout kompletní informace o jejich majiteli. Proto v případě, že je pro Vás důležitá anonymita vlastnictví, tak doporučujeme využití struktur offshore společnosti, která je registrovaná v některém z daňových rájů. Bližší informace o možnostech offshore společností čtěte zde.

V případě Vašeho zájmu využít našich služeb prodej společnosti a.s. či podrobnější konzultace neváhejte využít našeho kontaktního formuláře pro prodej společnosti a.s. či naší bezplatnou linku 800 667 777.

Podrobný ceník prodej společnosti a.s a dalších doprovodných služeb naleznete zde.

READY MADE a.s. za 52.900,– Kč

POZOR AKCE: Ke každé prodávané ready made a.s. máte možnost využít službu POSKYTNUTÍ SÍDLA. CENA JIŽ ZA 99,– Kč měsíčně na jedné z nejvýhodnějších adres v  Praze z pohledu četnosti finanční kontroly FÚ – více informací naleznete na stránce o poskytnutí sídla. 
      

Společnost YOURFIRM vám nabízí rovněž prodej společnosti a.s. přihlášené k DPH, koupit ready made společnost již registrovanou k DPH.

POZN.: DŮLEŽITÁ INFORMACE

V rámci komplexnosti našich služeb zajišťujeme tvorbu webové stránky, a to právě z důvodu, že každá akciová společnost musí mít nově své webové stránky. Více informací: webové stránky pro akciové společnosti.

Objednat on-line

Naši partneři

advokatni-kancelare-ruzova    webmotion mpulogo50mmoz dk-2